Nasza oferta

 

Zobacz film: Lakiernia proszkowa i ciekła
z gniazdem przygotowania powierzchni
- PROPART Kępno.
obejrzyj film

Ostatnie galerie
kabiny lakierniczeLinia lakierowania farbami ciekłymi - Cellfast Krosno

zobacz . . .

kabiny lakierniczeLakiernia farbami proszkowymi - ASSA ABLOY Mercor Płock

zobacz . . .

Kabino suszarki

RysunkiCharakterystyka


Kabino suszarki lakiernicze są urządzeniami, które spełniają dwie funkcje:
  • funkcję kabiny lakierniczej;
  • funkcję suszarki konwekcyjnej.
Umożliwiają one osiągnięcie wysokich wydajności podczas procesu lakierowania, mianowicie z ich pomocą uzyskuje się dwukrotnie większą szybkość suszenia w stosunku do warunków panujących poza kabino suszarką. Wszystko dlatego, że kabino suszarki pozwalają utrzymać odpowiednie warunki pracy, podczas przebiegu całego procesu lakierowania. Tym samym możliwe jest zapewnienie właściwej temperatury zarówno podczas lakierowania, jak i w trakcie suszenia lakieru.

Proponowane przez Ekomal kabino suszarki są wykonane z dbałością o każdy detal. Dlatego cechuje je wytrzymałość oraz solidna, funkcjonalna konstrukcja. Kabino suszarka to urządzenie, które sprawią, że lakierowanie jest szybkie i skuteczne.

Kabino suszarki firmy Ekomal, podobnie jak inne urządzenia z oferty, są produktami wysokiej jakości, które dzięki ponad 25 letniej działalność Ekomal zyskały uznanie wśród firm w Polsce i za granicą. Co ważne, Ekomal stale doskonali i poszerza swoją ofertę, jak również możliwości produkcyjne. Dzięki temu kabino suszarki i inne urządzenia lakiernicze powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji i z użyciem najwyższego gatunku materiałów.

Oferta naszej firmy obejmuje innowacyjne urządzenia, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą produktów.

facebook