Kabiny lakierniczo-suszarnicze

Kabino suszarka lakiernicza to urządzenie, które spełnia dwie funkcje:

  • funkcję kabiny lakierniczej;
  • funkcję suszarki konwekcyjnej.

Tego typu urządzenia umożliwiają osiągnięcie wysokich wydajności podczas procesu lakierowania, mianowicie z ich pomocą uzyskuje się dwukrotnie większą szybkość suszenia w stosunku do warunków panujących poza kabino suszarką. Wszystko dlatego, że kabino suszarki pozwalają utrzymać odpowiednie warunki pracy, podczas przebiegu całego procesu lakierowania. Tym samym możliwe jest zapewnienie właściwej temperatury zarówno podczas lakierowania, jak i w trakcie suszenia lakieru.

Proponowane przez Ekomal kabino suszarki są wykonane z dbałością o każdy detal. Dlatego cechuje je wytrzymałość oraz solidna, funkcjonalna konstrukcja. Kabino suszarka to urządzenie, które sprawią, że lakierowanie jest szybkie i skuteczne.
Kabino suszarki firmy Ekomal, podobnie jak inne urządzenia z oferty, są produktami wysokiej jakości, które dzięki ponad 25 letniej działalność Ekomal zyskały uznanie wśród firm w Polsce i za granicą. Co ważne, Ekomal stale doskonali i poszerza swoją ofertę, jak również możliwości produkcyjne. Dzięki temu kabino suszarki i inne urządzenia lakiernicze powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji i z użyciem najwyższego gatunku materiałów.
Oferta naszej firmy obejmuje innowacyjne urządzenia, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą produktów.

Zadaniem kabin lakierniczych jest zagwarantowanie odpowiednich warunków podczas procesu lakierowania, w szczególności zapewnienie optymalnej temperatury zarówno w czasie samego lakierowania jak i podczas suszenia.

Będąc bezpośrednim producentem komór lakierniczych, przykładamy szczególną uwagę do jakości ich wykonania. Wszystkie wytwarzane i sprzedawane przez kabiny cechują się wytrzymałą i solidną konstrukcją. Najwyższa jakość lakierowania idzie w parze z maksymalną oszczędnością materiałów. Nasze produkty gwarantują szybką i ergonomiczną pracę, przyspieszają proces samego lakierowania jak i schnięcia.

Głównym naszym celem jest dostarczanie doskonałej klasy produktów, zgodnych z oczekiwaniami Klientów, dlatego oferta nasza obejmuje zarówno projektowanie, produkcję jak i montaż urządzeń. Służymy również doradztwem w zakresie doboru najbardziej optymalnych dla Państwa rozwiązań.

Zapraszamy do zaznajomienia się ze specyfikacją wytwarzanych przez nas kabin lakierniczych.

do pobrania: