Projektowanie lakierni i malarni

Od 25 lat przedsiębiorstwa krajowe oraz zagraniczne z branży m.in. motoryzacyjnej, meblarskiej i elektromaszynowej korzystają z doskonałej oferty Ekomal, na której znajduje się m.in. projektowanie lakierni oraz produkcja wysokiej klasy urządzeń lakierniczych oraz kompletnych obiektów lakierniczych. 

Wszystkie urządzenia firmy Ekomal  tj. kabiny malarskie, komory lakiernicze, kabino suszarki, malarnie proszkowe, malarnie ciekłe, urządzenia do przygotowywania powierzchni, linie do termostabilizacji włókien syntetycznych, jak również kompletne linie lakiernicze spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają deklarację zgodności jej wykonania z obowiązującymi obecnie przepisami i normami. 

Oferujemy nie tylko urządzenia, ale także usługi – każdy z Klientów może liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników,  profesjonalny projekt lakierni proszkowej lub ciekłej dla nowych lub istniejących już obiektów lakierniczych (koncepcje tworzymy w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta), transport urządzeń, montaż i uruchomienie, szkolenie pracowników, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  

Projektowanie malarni, kompleksowa obsługa klienta, szyte na miarę oferty, wieloletnie doświadczenie kadry technicznej, dbałość o najwyższą jakość i niezawodność urządzeń, a także wykorzystywanie najnowszych technologii i najlepszych materiałów, sprawiło, że Ekomal jest cenionym liderem w zakresie produkcji urządzeń. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !